153 raste të reja me COVID-19, 5 të vdekur. Saranda dhe Delvina pa raste

153 persona kanë rezultuar pozitivë, ndërsa 5 të tjerë kanë vdekur në vendin tonë gjatë 24 orëve.

🔴MINISTRIA E SHËNDETËSISË DHE MBROJTJES SOCIALE – Përditësimi i situatës së COVID-19Dr. Eugena TominiInstituti i Shëndetit Publik

Gepostet von Edi Rama am Samstag, 19. September 2020