Zjárri te Vila Qeveritare/ Banori: Do ishim djégúr si minjtë

15/06/2012:35

Shperndaje:


Zjarr te Vila Qeveritare. Një zjarr ka rënë mesditën e sotme në zonën e Vilës Qeveritare në Sarandë. Zjarri që ende nuk dihet nga se është shkaktuar, ka djegur disa barishte dhe shkurre dhe falë ndërhyrjes së shpejtë të zjarrfikësve nuk është përhapur më tej, pasi rrezikonte bllokun e banesa në këtë zonë.
Një prej banorëve, i cili ka dërguar edhe videon në Saranda Web, shprehet se zjarrfikëset kanë mbërritur për 3 minuta dhe falë ndërhyrjes së tyre kemi shpëtuar, pasi do të ishim djegur si minjtë.

VIDEO

https://youtu.be/HiSAmTwFfvo


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.