Zjarr i përmasave të mëdha në Aliko, evakuohet fshati – VIDEO

22/08/2114:28

Shperndaje:

Një zjarr i përmasave të mëdha në brendësi të fshatit Aliko, Bashkia Finiq.Banorët janë evakuuar nga fshati.

Në zonë janë zjarrfikëset e bashkive Finiq, Sarandë dhe Delvinë.

VIJON….

VIDEO


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.