Zhgënjehet tifozeria, Butrinti ”marshon” drejt kategorisë së dytë

27/02/1618:03

Shperndaje:


Butrinti humbet me Pogradecin 1 – 2 , ndeshje e transmentuar live ne www.sarandaweb.net dhe fundoset ne renditje
Tifozeria sarandiote shperthen ne stadium : HAJDUTE, Larg duart nga futbolli !
Nderkohe ne faqen e ultrasve te KS Butrinti shkruhet:
“Nuk kane faj lojtaret, aq dine aq bejne. Nuk na i ka fajin as Bytyci e as Zguro, pogradecaret ishin dukshem shume me superiore se ne. Nuk ka faj as arbitri qe sot na ndeshkoi me nje penallti dhe nuk na dha nje per ne. Nuk ka faj as trajneri, as Kola, Muco, Mecani. Fajin te dashur tifoze na i ka Bashkia Sarande, e cila futbollin sarandiot e ka katandisur sic e shikoni vete. KU SHKOJNE FONDET? PERSE ESHTE KATANDISUR EKIPI NE KETE MENYRE?” , perfundon reagimi ne faqen zyrtare te ultrasve.

VIDEO

Butrinti – Pogradeci 1 – 2Butrinti humbet me Pogradecin 1 – 2 , ndeshje e transmentuar live ne www.sarandaweb.al dhe fundoset ne renditje
Tifozeria sarandiote shperthen ne stadium : HAJDUTE, Larg duart nga futbolli !
Nderkohe ne faqen e ultrasve te KS Butrinti shkruhet:
“Nuk kane faj lojtaret, aq dine aq bejne. Nuk na i ka fajin as Bytyci e as Zguro, pogradecaret ishin dukshem shume me superiore se ne. Nuk ka faj as arbitri qe sot na ndeshkoi me nje penallti dhe nuk na dha nje per ne. Nuk ka faj as trajneri, as Kola, Muco, Mecani. Fajin te dashur tifoze na i ka Bashkia Sarande, e cila futbollin sarandiot e ka katandisur sic e shikoni vete. KU SHKOJNE FONDET? PERSE ESHTE KATANDISUR EKIPI NE KETE MENYRE?” , perfundon reagimi ne faqen zyrtare te ultrasve.

Posted by Saranda Web on 2016-02-27

 

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.