Zhduket nje person ne Sarande, apel ndihme

Zhduket nje person ne Sarande, apel ndihme.
Familjaret njoftojne zhdukjen e Lavdie Manthjo vjec 67
Ajo ka dale nga banesa e veshur me nje fustan te zi me lule dhe nje kapele te bardhe ne koke.
Per here te fundit eshte pare ne Lagjen nr 4 Koder.
Familjaret apelojne per kedo qe mund ta kete pare te njoftoje familjaret ne nr 069 324 7784