Zbardhet krimi horror në Greqi, kokën shqiptarit ia preu kushëriri i tij

31/05/166:36

Shperndaje:


bledar terpollari 1Dalin detaje te reja nga hetimi per vrasjen e Bledar Terpollarit. CNN grek: Terpollari kishte mbajtur 20 mije euro nga trafiku i kokaines. Nje nga dy te arrestuarit ka deshmuar se autor i vrasjes eshte Krenar Terpollari, 27 vjeç nga Tepelena.
“Shkuam te tre tek kasollja dhe i rame portes, nderkohe qe ai hyri brenda e ne ndenjem jashte. Degjuam nje te shtene arme e me pas pame qe doli me trupin e Bledarit. Nxorri nje thike dhe i preu koken. Me pas e futi ate ne nje thes duke na thene se do e conte ne Shqiperi tja tregonte atij qe e kishte porositur”.

.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.