Zbardhet identiteti i viktimës në Konispol

13/01/1722:50

Shperndaje:


Policia e Sarandës ka zbardhur identitetin e viktimës së mbrëmjes së sotme në Konispol.
Sipas policisë ai është shtetasi Sh.M., 37 vjeç, banues në Vorë, Tiranë.
Sipas informacioneve të siguruara nga Saranda Web, 37-vjeçari  ka vjedhur një motor në Konispol dhe është larguar me shpejtësi.
Por i riu, që sipas dyshimeve ishte edhe nën efektin e pijeve alkoolike, vetëm pasi ishte larguar disa metra, është aksidentuar me pasojë vdekjen.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.