Vritet në sy të vajzës së mitur 53-vjeçari në Ksamil

11/12/1620:46

Shperndaje:


Vritet me arme zjarri Agron Xhezairi 53-vjec.
Xhezairi babai i te shumekerkuarit Albi Xhezairi, 20-vjec i kerkuar per vrasjen e Aleksander Bardhit ne Shendelli. Ne 30 tetor Agron Xhezairit iu vendos bombe me telekomande ne makine por nuk shpertheu. Sot sapo kishte rënë errësira, atij i është bërë atentat, duke e qëlluar me armë automatike në pragun e shtëpisë.
Dëshmitare e ngjarjes ishte vajza e tij e mitur e cila ka parë skenën e vrasjes.
Autori ka qenë i fshehur vetëm 3 metra më tej dhe në kohën që viktima ka dalë të lëshonte qenin, drejt tij është qëlluar me armë. Agron Xhezairi ka tentuar të ngjiti shkallët për tu futur në banesë, por autori ka qëlluar edhe disa herë të tjera duke e lënë të vdekur në vend në verandën e shtëpisë.
vrasje-ksamil

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.