Vodhi 1 celular, arrestohet i shpalluri në kërkim

05/12/219:53

Shperndaje:

Komisariati i Policisë Sarandë njofton se specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Sarandë, në vijim të punës për kapjen e personave në kërkim dhe vënien e tyre para përgjegjësisë penale, ndaluan shtetasin në kërkim K.Q., 21 vjeç, banues në Delvinë.

Ndalimi i tij u bë pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Sarandë,me vendimin e datës 25.11.2021, i ka caktuar masën e sigurisë “Arrest në burg” për veprën penale “Vjedhje me dhunë” të një celulari në lagjen nr. 2 Sarandë.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.