Vizitori denoncon: Në Butrint bëhet masakër

16/11/1818:02

Shperndaje:


 

Një person i cili ka vizituar Parkun e Butrintit ka mbetur i tmerruar nga pamja që ka parë aty.
 Ai denoncon në Saranda Web me foto masakrën sipas tij që bëhet në Parkun e Butrintit dhe konkretisht në Pyllin e Sotirës, nga krahu i Liqenit, ku drurët priten për dru zjarri.
 Saranda Web do ta ndjeki në vijëmësi këtë rast, pasi nga foto nuk duket të kemi të bëjmë me pastrim të drurëve të kalbur, por me prerje të pemëve  të reja. 

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.