Vijon seriali i vjedhjeve në Sarandë, hajdutët shkulin kamerat e sigurisë

21/01/2111:39

Shperndaje:


Grabitet nje qender pastrimi kimik ne Sarande.
Persona te maskuar kane grabitur ne Sarande nje dite me pare disa veshje, rroba dhe nje shume te vogel te hollash ne nje pike te pastrimit kimik ne qytetin e Sarandes.
Burime te Saranda Web informojne se grabitesit kane shkulur serverin dhe kamerat e sigurise, duke e bere te veshtire identifikimin e tyre.

Gjate 10 diteve te fundit jane rregjistruar disa grabitje ne lagje te ndryshme te Sarandes qe jane ende pa autor.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.