Vidhet gomonia e Lordit anglez të Butrintit

15/06/1617:31

Shperndaje:


LAJMI-I-FUNDIT INTERPOL dhe policia greke njoftojne policine e Sarandes per nje gomone te vjedhur. Gomonia sipas burimeve jo zyrtare ende, eshte ne pronesi te nje Lordi anglez, bashkepunetor i Fondacionit “Butrinti”. Mjeti eshte ndjekur permes sistemit GPS nga Interpoli. Mjeti ka hyre ne ujerat shqiptare. Policia e Sarandes: Kemi gjetur gomonen te fshehur ne nja banese te braktisur ne territorin e fshatit Cuke. Policia ne operacion per kapjen e autoreve, dyshohet se do perdorej per trafik.

.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.