Vidhen gjatë natës perimet te tregu i shumicës në Sarandë

20/01/1715:32

Shperndaje:


Vidhen gjatë natës perimet te tregu i shumicës në Sarandë.
Vjedhja më e paimagjinueshme ka ndodhur në tregun e shumicës në afërsi të stadiumit të qytetit të Sarandës.
Megjithëse produktet bujqësore ishin në një magazinë që mund të konsiderohet e sigurt, ky fakt nuk i ka penguar hajdutët.
Mësohet se në magazinë janë vjedhur disa thasë dhe arka me produkte bujqësore, kryesisht patate dhe perime.
Ndërkaq policia njofton se po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe vënien e autorëve përpara drejtësisë.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.