VIDEO – Vizita e Enver Hoxhes ne Delvine, Sarande dhe Himare, 1961

25/12/1714:00

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.