VIDEO – Policia greke i kap shqiptarit 36 kg kanabis në automjet

17/01/2116:20

Shperndaje:


Një shqiptar është arrestuar nga Policia në kufirin greko-shqiptar pasi i janë sekuestruar 36 kg marijuanë.
Mësohet se sasia e drogës është kapur në Igumenicë, në një automjet që vinte nga kufiri i gjelbër.
Pas kontrollit të ushtruar në makinë, me ndihmën e qenit “Lussy”, policia zbuloi 35 pako me 35 kg e 880 gram marijuanë.
Në banesën e shqiptarit në Athinë, u gjetën dhe u sekuestrua një sasi e paidentifikuar kristali me peshë 103.6 gram dhe një peshore.

VIDEO

https://youtu.be/HyYMb5IQhK4


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.