Video nga vendi i krimit të tmerrshëm me prerje koke të shqiptarit 25-vjeçar në Greqi

09/05/1614:29

Shperndaje:Kontratë profesionale të vdekjes shohin policët grekë pas vrasjes së 25 vjeçarit i cili u gjet mëngjes e sotëm me kokë të prerë në Rivers Paramythía.
Hetimet janë duke vazhduar në të gjithë rajonin, ndërkohë që është rritur dhe kontrolli në kufirin greko-shqiptar, është spekuluar se shkelësit e mundshëm do të përpiqen për të ikur drejt Shqipërisë.
Ishte ora 05:30 , kur pronari i stallës është përpjekur për të komunikuar me punonjësin 25 vjeçar, shqiptar, por ishte e pamundur. Pronari i stallës ka shkuar në stallë dhe u gjet përballë skenës së tmerrshme, duke parë trupin pa kokë të 25 vjeçarit.
Menjëherë ka njoftuar departamentin e policisë e Paramythía. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe më pas kanë shlkuar dhe ekspertë të mjekësisë ligjore nga Selaniku bashkë me Hetuesin e Janinës Theodore Vouyiouklaki.
Deri në këtë kohë hetimet janë në vazhdim dhe të fokusuar në gjetjen e kokës, por për momentin nuk ka rezultat.
25-vjeçari ishte 2 muajt e fundit, në Potamia dhe kishte punuar më herët në rajonin e Paramythía. Policia po heton nga afër veprimin në Shqipëri, siç është raportuar se është angazhuar në veprime të paligjshme duke u shqyrtuar dhe persona të tjerë të rrethit të tij shoqëror. Për momentin është identifikuar viktima, por emri i tij akoma nuk bëhet publik.

.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.