VIDEO – Edi Rama: Vangjel Dule braktisi minoritetin për t`u futur në tavë me Dashin

08/06/1713:21

Shperndaje:


VIDEO – Edi Rama: Vangjel Dule braktisi minoritetin për t`u futur në tavë me Dashin

Nga Finiqi, Edi Rama sulmoi kandidatët në listën e PD-së për Vlorën, Vangjel Dulen, kreun e PBDNJ-së dhe Dashamir Tahirin, deputetin çam të PD-së. Këtë të fundit, ndërsa fliste para simpatizantëve, Edi Rama e quajti “Dashi i Havasë”. Sipas Ramës, renditja e tyre në lista në listën e PD-së, do të thotë që çamët t’i çojnë votat për minoritarët grekë dhe e anasjellta.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.