VIDEO – Debate dhe shtyrje mes policisë dhe një qytetari, shoqërohet në Komisariat

15/05/2120:03

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.