Vështirësohen hetimet për zbardhjen e vrasjes me prerje koke të shqiptarit në Greqi

12/05/1615:06

Shperndaje:


egklima_gliki2Vështirësohen hetimet për zbardhjen e vrasjes me prerje koke të shqiptarit në Greqi.
Të dhënat e ardhura nga tabulatet telefonike nuk kanë qenë ato që kanë pritur zyrtarët që janë duke hetuar rastin.
Në thelb ato nuk hedhin dritë mbi çështjen e errët, e cili ka tronditur komunitetin lokal dhe mbarë shqiptarët, duke e bërë zbardhejn e saj akoma edhe më të vështirë.
Zyrtarët grekë të hetimit thonë se hetimet nuk do ndalen dhe se po hetojne me kujdes të madh dhe me përdorimin e çdo informacioni që mbledhin.

.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.