Vendi në gjendje lufte nga koronavirusi, fqinjët nxjerrin armë dhe sëpata për pronën

01/04/2012:05

Shperndaje:


Një sherr mes dy fqinjëve është shënuar në fshatin Kryemëdhenj në Golem të Kavajës, ku ka përfunduar në përdorimin e sëpatës.
Një 41-vjeçar me inicialet S.M goditi me sëpatë fqinjin e tij 65-vjeçar me inicialet T.A ndërsa policia bën me dije se konflikti ishte për motive pronësie mes dy familjeve.

41-vjeçari u arrestua të cilit iu sekuestrua edhe një armë zjarri kallashnikov dhe një krehër me fishekë, ndërsa 65-vjeçari ndodhet tashmë jashtë rrezikut për jetën pasi mori plagë të lehta në trup nga goditja me sëpatë. shqiptarja.com


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.