Vdes i riu në Konispol në rrethana të pazbardhura

13/01/1720:35

Shperndaje:


Policia e Sarandës njofton se rreth orës 20:14, në Konispol ka ndodhur një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një personi.
Sipas policisë, shërbimet e Policisë pasi kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, kanë konstatuar se në një rrugë rurale pranë vendit të quajtur “Qesaraj” Konispol, është gjetur një person i pajetë (i seksit mashkull, i pa identifikuar) i cili dyshohet se është aksidentuar duke udhëtuar me një motor pa targa.
Policia po punon për identifikimin e trupit të pajetë.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet hetimore për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.