Vazhdon seriali i vjedhjeve në fshatin Çukë

06/02/1616:23

Shperndaje:


cuke sarandeVazhdon seriali i vjedhjeve në fshatin Çukë.
Vidhet nje tjetër shtepi ne fshatin Çukë. Kesaj here ishte radha e banesës së  Fuat Llabudit që ka rënë pre e grabitjes së grupit të hajdutëve të banesave në fshatin Çukë. Hajdutët kanë arritur të marrin nga banesa e emigrantit mobilje, tv dhe paisje te tjera shtepiake që llogariten në vlerën e 10,000 euro.

Sipas banorëvë të fshatit Çukë kjo eshte shtepia e tetë  që grabitet në këtë fshat  brenda një viti. 


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

Banorët e Nivicës përfitojnë nga fushata, pas 1 viti rregullohet pompa e ujit – VIDEO
Blushi paralajmëron Ramën nga Himara: Mos guxo se duart do të mbeten në kuti
Petro Gjikuria hap fushatën në Himarë, kreu i OMONIA: S’kemi nevojë për jabanxhinj politikë
Banorët e Gjashtës: Kemi 2 muaj pa ujë, nesër do protestojmë te zyrat e Ujësjellësit
Banorja e lagjes “Baba Rexhepi” ankesë në Saranda Web: Kemi 1 javë pa pikë uji
NJOFTIM PËR DISA POZICIONE PUNE NË HOTEL OLYMPIA NË SARANDË

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.