Ushtroi dhunë psikologjike ndaj ish-bashkëshortes, arrestohet nga Policia

18/11/2112:32

Shperndaje:

Komisariati i Policisë Sarandë njofton se specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Sarandë arrestuan në flagrancë për veprat penale “Dhuna në familje” dhe “Veprime në kundërshtim me vendimin e gjykatës”, shtetasin F. T., 53 vjeç.

Arrestimi i tij u krye pasi në kundërshtim me vendimin e gjykatës, ka ushtruar dhunë psikologjike ndaj ish-bashkëshortes së tij.

Materialet iu referuan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme, përfundon Komunikata.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.