Ujërat e zeza të stacionit të pompimit përmbytin shtëpitë në Ksamil

23/09/208:05

Shperndaje:


Ngjarja raportohet nga banorët, të cilët kanë dërguar në Saranda edhe video nga banesa e përmbytur.
Pershendetje Saranda Web
Jemi nje familje nga Ksamili. Kanë shpërthyer ujerat e zeza te stacionit te pompimit dhe na kane permbytur shtepine, duke demtuar gjithe mobiljet.
Nuk na pergjigjet asnje nga zyrtaret.
Ju lutemi ta publikoni, shkruan qytetari.

VIDEO

https://www.facebook.com/143672462471081/posts/1623509354487377/

https://www.facebook.com/143672462471081/posts/1623551097816536/


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.