U puth dhe u përqafua me të pranishmit, Pipero kërkon ndjesë: Mos bëni si unë!

03/10/2018:51

Shperndaje:


Takimi i mjekut Pëllumb Pipero në Skrapar pak ditë më parë ku mori dhe çmimin “Qytetar Nderi” nga Bashkia ka pasur një reagim të fortë në rrjete sociale pasi ai u shfaq duke përqafuar qytetarë pa respektuar masat anticovid.

Në një lidhje direkte me Report Tv, Pipero kërkoi ndjesë publike për atë ceremoni. Ai tha se është një shembull për tu evituar.

“Ishte një gabim që duhej evituar. Duhet të ishim treguar më të kujdesshëm. Emocionet ishin shumë të mëdha. Është një shembull që nuk duhej të ishte ndjekur. Një ndjesë publike për atë që ndodhi. Duhej ta kishim shmangur” – tha Pipero.

VIDEO https://youtu.be/crvgLNCyRBI

https://youtu.be/crvgLNCyRBI


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.