U kap duke kryer në shtëpi punime pa leje, arrestohet nga Policia

04/11/2112:28

Shperndaje:

Drejtoria e Policisë Vlorë njofton se specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Himarë, në vijim të punës për marrjen e masave me qëllim parandalimin, evidentimin dhe ndëshkimin e ndërtimeve pa leje, kanë arrestuar në flagrancë shtetasin N. K., banues në Borsh.

Arrestimi i tij u krye pasi u konstatua duke kryer ndërtim në një banesë një katshe, pa leje nga autoritetet
kompentente.

Materialet në ngarkim të tij iu referuan Prokurorisë, përfundon Komunikata e Policisë.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.