U arrestua 6 ditë më parë, digjet zyra e noterit Aleko Anagnosti në qendër të Sarandës

06/06/227:48

Shperndaje:

Digjet gjatë orëve të para të mëngjesit zyra e noterit Aleko Anagnosti, në Sarandë. Persona të paidentifikuar i kanë vendosur zjarrin zyrës në qendër të qytetit.

Anagnosti prej 1 qershorit ndodhet i arrestuar me urdhër të Prokurorisë së Sarandës. Dy ditë më parë për Anagnostin Gjykata vendosi “Arrest në burg” me afat 45 ditë.

Autorët kanë hapur portën kryesore dhe kanë hyrë brenda, duket djegur dokumentat.

VIDEO


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.