U-19/ Butrinti fiton ndaj Durrës 04, ngjitet në vendin e dytë

Ekipi i U-19 Butrinti i Sarandës ka fituar takimin e sotëm ndaj Durrës 04.
Takimi ka përfunduar me rezultatin 2 – 0 me gola të A. Kolonja në min 31 dhe M. Mërkuri në min 69.
Me këtë fitore ekipi i Butrintit, i cili luan në Kategorinë e Parë, ngjitet në vendin e dytë me 25 pikë, duke lënë pas Durrës 04 me 23 pikë.
Ky takim u transmentua LIVE nëpërmjet Saranda Web

 

PJESA I

Butrinti – Durrës 04 U 191-0

Gepostet von Saranda Web am Samstag, 22. Februar 2020

PJESA II

Butrinti – Durrës 04 U 19Pjesa II2-0

Gepostet von Saranda Web am Samstag, 22. Februar 2020