Tym dhe flakë në Fushë Vërri, zjarrfikëset në vendngjarje – VIDEO

25/09/2216:01

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.