Tragjedi në Konispol, vdes bariu 60-vjeçar

22/03/1610:56

Shperndaje:


konispol2-6Tragjedi në Konispol, vdes bariu 60-vjeçar.
Konispol, vdes i toksikuar një bari. Bashkim Malo, 60-vjec, po hidhte ilac për bagëtitë. Për shkak të erës që fryn ditën e sotme në zonë, ilaci ka toksikuar vetë atë. Ndërkohë që ka ardhur helikopteri nga Tirana, për ta përcjellë drejt QSUT për ndihmë, Malo ka ndërruar jetë pa arritur të hypë në helikopter.
Saranda Web shpreh ngushëllime ndaj familjarëve dhe të afërmve të të ndjerit

 

.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.