Trageti Sarandë – Korfuz – Sarandë, Saranda – Corfu – Saranda Ferry

21/08/2121:31

Shperndaje:

Trageti Sarandë – Korfuz – Sarandë, Saranda – Corfu – Saranda Ferry

Orari i nisjes nga Saranda në Korfuz dhe nga Korfuzi në Sarandë

   www.finikas-lines.com

Për cdo informacion kontaktet e kompanisë Finikas Lines janë 067 2022 004 dhe info@finikas-lines.com

Trageti Sarandë – Korfuz – Sarandë, Saranda – Corfu – Saranda Ferry


For info and reservation visit 
www.finikas-lines.com

Traget sarande korfuz saranda corfu ferry
Traget sarande korfuz saranda corfu ferry

Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.