Topless përsëri në Sarandë, policia zbarkon në plazh

21/08/1614:05

Shperndaje:


topless ne sarandeTopless përsëri në Sarandë, policia zbarkon në plazh. Një rast zhveshjeje topless në plazhet e Sarandës, ka bërër që policia të zbarkojë në plazh. Kanë qenë pushuesit e tjetrë, të cilët nuk mund të toleronin rastin në fjalë, ku femrat zhvishen topless në plazhet publike, në sy të qindra familjarëve dhe fëmijëve, të cilët kanë telefonuar në policia, e cila ka mbërritur menjëherë. Policia i ka tërhequr vëmendjen vajzës topless që këtu është në një plazh publik dhe se duhet të vishej menjëherë, ashtu siç edhe ndodhi.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.