Taverna “CIAO ITALIA” në Ksamil zgjeron aktivitetin dhe kërkon punonjës të rinj. Ofrohet akomodim

06/08/2213:07

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.