Takimi i ministrit të turizmit Bledi Klosi në Sarandë – VIDEO e plotë

29/01/2120:51

Shperndaje:


TURIZMI BLU – Ministri i Turizmit dhe Mjedisit Bledi Klosi ka zhvilluar në Sarandë një takim me operatorë turistikë.
Në këtë takim, ku merrnin pjesë deputeti Alket Hyseni, kryetari i Bashkisë Sarandë Adrian Gurma, Drejtori i Kapitenerisë dhe operatorë turistikë të Sarandës, të cilët operojnë në fushën e transportit detar, u diskutua për politikat stimuluese dhe favorizuese të aplikuara për një produkt të turizmit detar modern, konkurues dhe fitimprurës për ekonominë lokale dhe kombëtare.

VIDEO

https://youtu.be/jnM9AuIM2j8


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.