Shqepet një rrugë tjetër, biznesi reagon i shqetësuar

10/06/2420:17

Shperndaje:
Pershendetje Saranda Web!
Doja te ndaja nje shqetesim me ju per sa i perket punimeve qe filluan sot tek Ekualipsi te shkolla 9-tetori. Pervecse filluan pa asnje lajmerim, nuk e shoh llogjike dhe te arsyeshme te kryesh punime ne fillim te sezonit.
Nuk u ankuam ne Maj kur filluan punimet dhe u shkatrrrua cdo rruge dhe nuk u ankuam as per parkimin qe eshte bere i pamundur, por kjo eshte e patolerueshme. Jemi gjjthe ato biznese qe kemi mbyllur punen. Kush na kompeson per keto dite te humbura?
Ju lutem publikojeni.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.