Shoqata e operatorëve turistik në Sarandë takim për masat që duhet të merren

26/03/1818:49

Shperndaje:


Shoqata e operatoreve turistike ka thirrur ditën e enjte 29 Mars nje takim me pjesmarrjen e te gjithe operatoreve turistike në Sarandë dhe Ksamil.
Teme e takimit pritet te jete diskutimi per masat qe duhet te merren per nje sezon turistik sa me te mbare ne zonen e Sarandës dhe Ksamilit.
Është hera e parë që organizohet një takim i përmasave kaq të gjera, ku në takim janë ftuar të gjithë operatorët turistik të cilët veprojnë në Sarandë dhe Ksamil me hotele, restorante, bare, agjensi turistike etj.
Takimi do të zhvillohet në resortin turistik të Santa Quaranta

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.