Shkëlqen 13-vjeçarja nga Saranda Efi Gjika me coverin dhe koreografinë me këngët e Krishtlindjeve

27/12/218:55

Shperndaje:

Këngët e Krishtlindjeve janë fantastike dhe të veçanta, e të tilla do të mbetën për sa kohë që brezi i ri i sjell në mënyra të ndryshme. I tillë është edhe rasti i vajzës 13-vjeçare nga Saranda, Efi Gjika, ish-pjesëmarrëse në Junior Eurovision.

Ajo ka performuar këngët e Krishtlindjeve në qendër të Tiranës me një videoklip shumë festiv. Efi është një artiste e kompletuar që nga pamja e deri tek talenti i saj në këndim, duke arritur në një moshë kaq të re suksese të njëpasnjëshme.

Muzika është pasioni dhe talenti i saj. 13-vjeçarja shihet nga shumë shqiptarë si artistja që në të ardhmen do bëjë krenarë gjithë Shqiptarinë.

VIDEO


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.