Shirat pushtojnë Jugun, ujërat vërshojnë mbi rrugët e Sarandës (VIDEO)

03/11/1918:34

Shperndaje:


Pasditen e sotme Jugu i vendit është përfshirë nga reshjet e shiut. Në Sarandë uji ka vërshuar në rrugët e qytetit, duke shkaktuar jo pak probleme.
Saranda Web sjell pamjet nga problemet me përzierjen e ujëva të shiut me ujërat e zeza dhe teksa mjetet qarkullojnë me vështirësi për shkak të nivelit të ujit.
Ndërkohë që reshjet parashikohet që të vijojnë mbrëmjen e sotme dhe nesër.

https://www.facebook.com/SarandaWeb.net/videos/503078640276438/

https://www.facebook.com/SarandaWeb.net/videos/435026637216477/


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.