Sherr me disa të plagosur në Sarandë, Policia dhe FNSH blindojnë spitalin

21/08/2220:13

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.