Shembet ura e Metoqit, lidhte fshatin me zonën bujqësore dhe blegtorale – VIDEO

23/01/2211:25

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.