Sekuestrohen 97 kg kanabis, arrestohet drejtuesi i mjetit

13/07/1712:37

Shperndaje:


 Sekuestrohen 97 kg kanabis, arrestohet drejtuesi i mjetit.
Nje sasi prej 97 kg kanabis eshte sekuestruar nga policia greke ne kufirin shqiptaro-grek ne afersi te Sajadhes.
Sasia e lendes narkotike eshte sekuestruar pas kontrollit qe policia greke ka bere ne nje automjet, i cili drejtohej nga nje shtetas grek i moshes 30 vjec.
Sipas raportimit te thespro.gr, droga ishte marre ne kufi dhe se per rastin policia kishte greke kishte informacione paraprake nga agjentet e antidroges se Thesprotise.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.