Sarandë: Regjistrohet 1 i prekur nga helmimi gjatë mitingut në Tiranë

28/05/1717:32

Shperndaje:


Sarandë: Regjistrohet 1 i prekur nga helmimi gjatë mitingut në Tiranë.
Kryetari i Grupseksionit të Partisë Demokratike të Konispolit Petrit Mulla mësohet se ka mbetur i helmuar nga ngjarja e ndodhur në mitingun e PD pasditen e djeshme në Tiranë. Ai thotë se i jane perkëqesuar sytë dhe i është rënduar frymëmarrja.
Petrit Mulla është ngjitur pas mitingut për të bërë foto në podiumin ku më parë kishte  mbajtur fjalën e hapjes së fushatës Lulzim Basha. 

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.