Sarandë: Grinden dhe qëllohen me grushta, ndjekje penale për dy autorët

21/03/1620:00

Shperndaje:


policia-4Sarandë: Grinden dhe qëllohen me grushta, ndjekje penale për dy autorët. Policia e Sarandës njofton se dje u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Sarandë për shtetasit S.O 49 vjeç, banues në fshatin Bajkaj Delvinë dhe K.K, vjeç 43, banues në Sarandë, pasi dyshohet se rreth orës 10:30, në lagjen nr. 2, janë goditur me grusht me njëri tjetrin. Ende nuk bëhen të ditura arsyet që shkaktuan këtë grindje, por tani të dy autorët do të përballen me drejtësinë.

.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.