Sarandë, arrestohet hajduti i pafat

02/04/1618:36

Shperndaje:


policia-e-sarandes 2Sarandë. Policia e Sarandës ka arrestuar në flagrancë një person pasi ka tentuar të vjedhë një lokal. I arrestuar është  shtetasi Dh P, 43 vjeç banues në Fier. Kapja dhe arrestimi në flagrancë i këtij personi u bë e mundur nga Shërbimet e Policisë pasi: Ky shtetas, ka tentuar të vjedhë një lokal në lagjen nr.2 Sarandë, në pronësi të shtetases: T.H. 64 vjeçe, duke thyer xhamin e portës kryesore të këtij objekti. Nga burime policore mësohet se ky person ështe hajdut serial dhe  qene edhe vjet i arrestuar per tentative vjedhje ne nje lokal ne lagjen nr.1

.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.