Saranda pa energji, OSHEE asnjë njoftim

24/01/2010:21

Shperndaje:


Prej më shumë se 1 ore qyteti i Sarandës gjendet pa energji, duke paralizuar shërbimet në shumë prej institucioneve dhe biznese.
Njoftimi i fundit nga ana e OSHEE bën fjalë për ndërprerje në disa zona të Delvinës.

Njoftim për abonentët Sarandë
Stakim, data 22-23 Janar

Për shkak të remontit të planifikuar në çelësat 10kV të fidrave Rezomë, të NST Delvinë, në datat 22-23 janar gjatë intervalit kohor 09:00-16:00 do të stakohet energjia në këto zona në Sarandë

Bashkia Delvinë, Bajkaj, Vane, Palavli, Vergo, Fush Veri, Kakodhiq, Bashaj, Senic, Tatzat, Isak, Kalas, Lefterhor, Varfaj


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.