Saranda jo vetëm destinacion veror, por edhe destinacion për Festat e Krishtlindjes dhe Vitit të Ri – VIDEO

04/12/2317:41

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.