Rruga e Navaricës shtrohet me asfalt, Kristo Kiço dhe Niko Kuri vizitojnë punimet

03/11/2222:24

Shperndaje:

Kryetari i Bashkisë Finiq Kristo Kiço dhe deputeti Niko Kuri janë rikthyer në fshatin Navaricë për të vizituar punimet për shtrimin e rrugës së këtij fshati me asfalt, një premtim i fushatës elektorale që tashmë është bërë realitet.

Përmirësimi i rrjetit rrugor, në çdo komunitet, në çdo lagje të Bashkisë së Finiqit, është realizim i një premtimi për mua, por edhe një synim kryesor në zbatimin me sukses të angazhimeve të mia“, u shpreh kryetari i Bashkisë Finiq Kristo Kiço gjatë takimit me banorët.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.