Restorant Summer kërkon të punësojë Picier, Nd. Kuzhinier/e, Pjatalarëse dhe Shites/e akulloresh

17/06/2419:48

Shperndaje:

Restorant Summer në Shëtitoren e Sarandës kërkon të punësojë: 

 

 – Picier

 – Nd. Kuzhinier/e

 – Pjatalarëse 

 – Shites/e akulloresh

 

KONTAKT: 069 304 9595


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

KËRKOHET KUJDESTARE PËR GRUA TË MOSHUAR NË FSHATIN XARRË
Moonlight Bar kërkon Sanitare nga ora 15:00 – 17:00. Pagesë shumë e kënaqshme
Vangjel Tavo takim me banorët në Vuno: Zyrat për ju do jenë të hapura
Anullohet linja e tragetit Brindisi – Sarandë
Vangjel Tavo merr pjesë në inaugurimin e impiantit të ujërave të ndotura në Himarë – VIDEO
Petro Gjikuria hap Fushatën Elektorale në Himarë

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.