Restorant në Shëtitore kërkon të punësojë Picier, Tiganist/e dhe Pjatalarëse

17/06/2419:24

Shperndaje:

Restorant në Shëtitoren e Sarandës  kërkon të punësojë:

 

 – Picier,

 – Tiganist/e 

 – Pjatalarëse

 

Ofrohet pagë shumë e mirë

 

Kontakt: 069 266 5358


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

Petro Gjikuria hap fushatën në Himarë, kreu i OMONIA: S’kemi nevojë për jabanxhinj…
Banorët e Gjashtës: Kemi 2 muaj pa ujë, nesër do protestojmë te zyrat e Ujësjellësit
Banorja e lagjes “Baba Rexhepi” ankesë në Saranda Web: Kemi 1 javë pa pikë uji
NJOFTIM PËR DISA POZICIONE PUNE NË HOTEL OLYMPIA NË SARANDË
KËRKOHET KUJDESTARE PËR GRUA TË MOSHUAR NË FSHATIN XARRË
Moonlight Bar kërkon Sanitare nga ora 15:00 – 17:00. Pagesë shumë e kënaqshme

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.