Restorant në Sarandë kërkon Picier, Tiganist, Ndihmës Kuzhiniere dhe Sanitare

30/06/2411:15

Shperndaje:

Restorant në Sarandë kërkon të punësojë: 

 

– PICIER

– Tiganist, 10 orë punë, Paga 3,000 euro. Ose 4 orë nga 19:30-23:30
– Nd. kuzhiniere 6 ose 10 orë punë pasdite
 – Sanitare paradite dhe pasdite

 

KONTAKT: 068 466 7466


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

KËRKOHET KUJDESTARE PËR GRUA TË MOSHUAR NË FSHATIN XARRË
Moonlight Bar kërkon Sanitare nga ora 15:00 – 17:00. Pagesë shumë e kënaqshme
Vangjel Tavo takim me banorët në Vuno: Zyrat për ju do jenë të hapura
Anullohet linja e tragetit Brindisi – Sarandë
Vangjel Tavo merr pjesë në inaugurimin e impiantit të ujërave të ndotura në Himarë – VIDEO
Petro Gjikuria hap Fushatën Elektorale në Himarë

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.